Новини культури

15 липня перед Львівською національною оперою відбудеться благодійний концерт «Команди А»

15 липня о 18:00 на площі перед Львівською національною оперою відбудеться благодійний концерт «Команди А» в рамках туру «Дорога до перемоги».

Ще в лютому 2022 року, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, на заклик департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА за підтримки голови ОВА Максима Козицького відомі українські виконавці ЗАЛІСКО, Андріана, Андрій Князь, Артур Боссо та Анна Добриднєва об’єдналися з метою організації заходів на підтримку ЗСУ.

Упродовж цього часу вони провели вже близько 50 концертів на Львівщині та в інших областях України, чимало з яких у військових частинах. Також артисти побували на першій лінії оборони на Чернігівщині.

Під час своїх концертних програм “Команда А” зібрала близько 2 млн. грн, які скерували на потреби ЗСУ.

За ці кошти вже придбано 9 автомобілів, 20 бронежилетів, 2 тепловізори, 2 дрони, 15 рацій, 1 далекомір, а також захисні шоломи, медичні аптечки, продукти та засоби гігієни.

На цьому артисти не планують зупинятися і вже 15 липня на площі перед Львівською національною оперою відбудеться великий благодійний концерт артистів “Команди А” на підтримку ЗСУ.

Запрошуємо долучитися до мистецького волонтерського руху!

Голос Сокальщини на GoogleNews