Новини культури

20 вересня на території Тартаківського палацу відбудеться виставка скульптур та живопису талановитого подружжя Проданчуків

20 ВЕРЕСНЯ ВИСТАВКА ВІКТОРА ПРОДАНЧУКА та НАТАЛКИ ЄВДОКИМЕНКО-ПРОДАНЧУК з проектом “ВІЧНІ ТА ГЕНІАЛЬНІ”. КОНЦЕРТ ЛІДЕРА ГУРТУ CRYНЕБА ОЛЕКСАНДРА МАМЕДОВА

МАЙСТЕР-КЛАСИ та ВИСТАВКА-ПРОДАЖ ГОНЧАРНОГО МИСТЕЦТВА від СЕРГІЯ ІВАШКО

Тартаків- це завжди щось нове, неочікуване,хвилююче та обов’язково атмосферне! Ця неділя не стане виключенням!

Проект ART Prodanchuk “Вічні та Геніальні” талановитого подружжя, поєднав у собі скульптуру та живопис. За основу взяті портрети відомих митців світу і України.Колекція налічує ДЕСЯТКИ скульптур,над якими митець працював понад три роки!!! і роботи ще тривають.
Головною ідеєю проекту є популяризація відомих українців у світі. Надати нове бачення їх образів у сучасній скульптурі.
Концепцією творів є відображення внутрішнього психологічного образу митця, стану душі з використанням елементів його робіт.Ці роботи наче зближують людей з самими відомими митцями України та світу,адже на них передані самі різні емоційні стани: смуток і жаль, відчай і радість.

Поява на світ нові серії скульптур виконаної в алюмінії та шамоті, виявилась повною несподіванкою навіть для тих поціновувачів,які постійно стежать за останніми тенденціями розвитку Львівської скульптури.Твори Віктора Проданчука кидають виклик і ламають стереотипні уявлення поняття нової сфери традицій і новаторства в скульптурі.

Усі портретовані – носії радикальних творчих ідей свого часу. Водночас портрети натякають на драматичні деталі їхнього життя та неповторні характери.Ця серія суперечливо балансує темою творчого подвигу та ідеєю ефемерності геніального.В чому Ви зможете самі переконатись відвідавши нашу виставку.

CRYНЕБА – музичний проект молодих, талановитих українських музикантів, які не лише прагнуть,а вже змінюють світ на краще, починаючи з себе! Лідер гурту Олександр Мамедов буде тішити нас своєю творчістю недільним вечором. Благодійний концерт організований задля підтримки нашої історичної пам’ятки,дозволить Вам насолодитись творчістю музиканта,його неймовірними композиціями та глибоким змістом пісень!

Гончарні майстер-класи та виставка-продаж чорнодимленої кераміки Сергія Івашкова,занурять Вас у справжню глиняну казку! Учасник багатьох виставок і фестивалів, зокрема фестивалю “Не святі горшки ліплять”, пан Сергій відроджує гончарну справу і несе здоров’я та радість у домівки. Окрім краси такий посуд є дуже корисним для здоров’я. У глечику, наприклад, активовували питну воду,а молоко у такому глечику зберігається на 2-3 дні довше! Набагато більше тонкощів гончарної справи Ви зможете дізнатись відвідавши нас!

Нам є чим вас здивувати!

Постійні заходи на локації:
💎 Щогодинні екскурсії від наших талановитих екскурсоводів;
💎 Переодягання в костюми, що реконструюють епоху Урбанських;
💎 Музичний аудіо-супровід;
💎 Флешмоби, квести та розваги для наймолодшої аудиторії.
💎Перегляд кінострічки під відкритим небом;
💎Смачна локальна кухня;

💎 Графік роботи локації: неділя з 15:00 – 23:00.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
❗️Звертаємо Вашу увагу, що станом на сьогодні Львівська область перебуває в «жовтій зоні» щодо COVID-19. Відтак, обмеження на масові заходи становить не більше 1 людини на 5 м.кв. Нашу діяльність із промоції та розвитку туристичного потенціалу Тартаківського палацу ми проводимо на відкритому просторі. Площа припалацовоі території та прилеглого парку становить 7 га. Просимо прийняти до уваги нові карантинні обмеження, одягати маски та зберігати соціальну дистанцію. Пам’ятаймо, здоров’я – найцінніше!

ЯК ДОЇХАТИ
💎 Адреса локації – Львівська обл., Сокальський район, с.Тартаків, вул.Т.Шевченка, 2а.
Відстань Львів – Тартаків – 93 км.
💎 Власним транспортом зі Львова
Маршрут: Львів, вул.Галицьке Перехрестя – Жовква – Червоноград – Сокаль – Тартаків.
💎 Рейсовим автобусом зі Львова
Автостанція АС-2, сполучення Львів – Сокаль, потім – прохідні маршрутні автобуси, що курсують через Тартаків (орієнтовно щогодини).
Є можливість замовити в Сокалі таксі до Тартакова (відстань – 9 км., вартість послуги – в межах 130 грн., тел. 0961055454).

ПОСЛУГИ НА ЛОКАЦІЇ
💎 Безкоштовно – перебування на території палацу, а відтак участь / споглядання всіх концертів, дійств, кіно тощо, що будуть тут відбуватися;
💎 Вхід в палац – 20 грн. Сюди входить прослуховування екскурсій, переодягання в «костюми Урбанських», огляд змінних виставкових проектів в приміщенні палацу;
💎 За окрему оплату – атракціони та харчування.

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ

💎 Нагадуємо, що ініціатива відродження Тартаківського палацу – некомерційний проект без системного фінансування, життєдіяльність котрого залежить лише від Вашої підтримки.
На 2020 рік в нас ще багато планів, зокрема, завершення реставрації брами Я.Станкевича, влаштування на території пам’ятки системи відеоспостереження та WI-FI. Також є незначні, проте системні витрати на адміністрування проекту, зокрема, оплата праці команди проекту, пальне, засоби для догляду за територією, інформаційна поліграфія, інші господарські та побутові витрати. І однозначно ми обов’язково плануємо цього року знову податися на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради, котрий передбачає обов’язкове небюджетне фінансування.

💎 На території палацу стоїть благодійна скринька, пожертви з котрої щопонеділка перераховуються на «Тартаківський» рахунок БФ «Спадщина.УА» з інформуванням про залучені благодійні пожертви на цій ФБ сторінці.

💎 Ми також завжди вдячні за Вашу підтримку наших ініціатив!

Голос Сокальщини на GoogleNews