Головна / Новини культури / 9 січня на вулиці Василя Симоненка у Львові відбудеться фестиваль дитячих вертепів

9 січня на вулиці Василя Симоненка у Львові відбудеться фестиваль дитячих вертепів

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок, що 9 січня о 13.00 на Площі 12 ялинок посеред вулиці Василя Симоненка розпочнеться фестиваль дитячих вертепів. У повідомленні також конкретизують:

«Особливими гостями свята стануть вертеп з Донеччини та гурт «Йорий Кльоц». Зокрема, виступатиме театральна студія «Котигорошко» та студія естрадної дитячої пісні «Промінчик» при Центрі Родини Благодійного  фонду св. Володимира, вертеп Молода Лемківщина та багаторічні учасники винесення міського «Дідуха» – Зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Джерельце. Український традиційний вертеп покаже ансамбль народного танцю «Горгани» Центру дитячої творчості «Веселка» Франківського району. Виступатиме і вертеп Молода Лемківщина.

Цікавинкою стане вертеп від Лицарського ордену «Паладинів». На глядачів чекатиме виступ вертепу з Донеччини під керівництвом о. Тихона Кульбака – голови Екуменічної комісії Донецького екзархату УГКЦ, активного учасника та ініціатора молитовного майдану у Донецьку.

Близько 16.00 різдвяну програму представить гурт «Йорий Кльоц». А на закінчення заходу організатори підготували справжнє вогняне шоу».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!