Новини культури

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступив у нью-йоркському Карнеґі-Холі

Концерт був одним з найочікуваніших у довгому турне оркестру Сполученими Штатами Америки.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика під орудою Теодора Кучара виступив у славетному Карнеґі-Холі у Нью-Йорку. Цей концерт був одним з найочікуваніших у тривалому турне оркестру Сполученими Штатами Америки.

Виступ розпочався Камерною симфонією №3 корифея української класичної музики Євгена Станковича. Наступним номером програми оголосили Перший фортепіанний концерт Йоганнеса Брамса, де соло виконав відомий українсько-американський піаніст Станіслав Христенко.

Третім твором програми стала Дев’ята симфонія Антоніна Дворжака «З Нового Світу», яка після світової прем’єри тут, у Карнегі Голі, стала всесвітньо знаменитою.

«Сьогоднішня зустріч є доволі такою історичною. По-перше, ми зустрілися в Українському інституті в Америці — це потужна установа спрямована на підтримку та промоцію українського. Ми тут зустрілися з нашим симфонічним оркестром, який гастролює всією Америкою, але сьогодні він є саме в Нью-Йорку, оскільки завтра буде можливо, найважливіша подія в житті оркестру — це виступ у Carnegie Hall», – зазначив генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

Нагадаємо, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, заснований у 1902 році, є одним із найбільших національних і всесвітньо відомих ансамблів з самобутньою історією. Масштабний закордонний тур цьогоріч триває з січня по березень та нараховує приблизно 40 концертів на найбільш знаних та найрізноманітніших сценічних майданчиках Америки.

Голос Сокальщини на GoogleNews