Новини культури

Львівська ОВА оголошує новий відбір стажерів в «Академію перших можливостей»

Відбір триватиме з 1 до 13 листопада включно.

Львівська обласна військова адміністрація оголошує новий набір кандидатів для участі в програмі стажування «Академія перших можливостей». Стажування розпочнеться з 17 листопада, в День студента, зі зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким.

Критерії, яким мають відповідати кандидати у стажери:

  •       громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  •       творче, аналітичне мислення та організаційні навички, здатність аналізувати завдання та приймати обґрунтовані рішення, а також вміння організовувати свою роботу та управляти часом;
  •      здатність ефективно комунікувати та працювати в команді;
  •      мотивація до розвитку та ініціативність.

Якщо ви зацікавлені у стажуванні в ЛОВА та відповідаєте зазначеним критеріям, заповніть онлайн-анкету за https://forms.gle/BV94yoZNCXnwWHd67.

По детальну інформацію звертайтесь у відділ персоналу та нагород апарату ЛОВА,  тел: 2-999-224, Оксана Цісінська та за покликанням

Якщо ви хочете розвивати свої знання та навички у сфері державного управління, розкривати свій потенціал, а також здобувати практичний досвід державної служби, то ми радо пропонуємо вам можливість взяти участь у відборі кандидатів на стажування. Ви матимете можливість взяти участь у різних проектах та ініціативах, а головне – долучитись до розвитку Львівщини.

Нагадаємо, ініціативу «Академія перших можливостей» у Львівській ОВА реалізовують вже втретє за підтримки начальника Максима Козицького.

Раніше стажерами програми стали 14 молодих людей, вони мали можливість доєднатись як до теоретичної, так і до практичної частини навчання, створити і презентувати власний проєкт, дізнатись більше про роботу обласної адміністрації у воєнний час.

Львівська ОВА масштабувала проєкт на райони області. Відтак, стажування можна пройти також у Дрогобицькій РВА, яка зараз на стадії відбору учасників, та у Яворівська РВА, яка також сьогодні оголосила відбір в «Академію перших можливостей».

Голос Сокальщини на GoogleNews