Новини культури

Бюро спадщини у Львові отримало 189 заявок на оновлення історичних брам та вікон

Відреставрованих дверей та вікон побільшає. У Львові завершився набір заявок для участі у Програмі співфінансування. «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища цього року отримало ще 119 заявок щодо реставрації історичних брам та 70 –на реставрацію вікон.

Набір заявок тривав з 1 по 15 вересня. Цьогоріч «Бюро спадщини» не запроваджувало обмеження щодо кількості охочих стати у чергу.

«Ми дякуємо усім, хто вирішив долучитися до збереження історичних брам у своїх будинках. Така велика кількість охочих свідчить про високий рівень відповідальності мешканців до збереження спадщини та водночас велику довіру до програми співфінансування і нашої команди. Протягом місяця отримані заявки будуть розглянуті, а мешканці, які подали заявки отримають листи щодо результату розгляду їх заявок. Також повний список адрес будинків, мешканці яких братимуть участь у програмі співфінансування, буде опубліковано на сайті Бюро спадщини», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

До реставрації цих брам фахівці зможуть приступити орієнтовно через 2 роки. Наразі опрацьовуються заявки, подані мешканцями у попередні роки.

При реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені з міського бюджету, 30% – сплачують мешканці, а при відновленні вікон за цією програмою 60% сплатить місто і 40% мешканці, а при заміні пластикових вікон на дерев’яні частка співфінансування становить 50% на 50 %.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.