Головна / Новини культури / Про Блекпульский фестиваль бальних танців

Про Блекпульский фестиваль бальних танців

У світі багато статусних і популярних конкурсів танців, щоб перерахувати їх у рамках однієї статті неможливо. Щороку танцювальне співтовариство світу стрясають сотні бурхливих карнавалів , фестивалів , змагань , кожне з яких знамените своїми традиціями , призами , зірками і локальними трагедіями . Але сьогодні – зупинимося на головному заході в світі бальних танців.

Незабаром очікується новий всесвітній Блекпульский конкурс бальних танців. Тисячі танцюристів з усього світу присвячують весь свій час наполегливим тренуванням , тільки б потрапити на цей конкурс і спробувати в ньому перемогти. Вони всі прагнуть в Блекпул, тому що це воістину легендарний конкурс, сама участь у якому – досить статусно , не кажучи вже про перемогу.

Усі поціновувачі мистецтва бальних танців вимовляють слово «Блекпул» з благоговінням – це
найзнаменитіші змагання з бальних танців на всій планеті. Блекпульский фестиваль бального танцю був створений у двадцятих роках минулого століття , при цьому спочатку до участі в ньому допускалися лише танцюристів із Сполученого Королівства. Але все нові і нові туристи і спортсмени хотіли взяти участь в цьому незабутньому видовище , тому зараз у програмі фестивалю беруть участь конкурсанти з шістдесяти країн .

Змагання проходять у категоріях латино-американських та бальних танців – спортсмени зі
усього світу демонструють те , як добре вони танцюють вальс, румбу, танго, фокстрот та інші
види танців. Є дві головні категорії : конкурсу та професійних команд , в яких беруть участь ті , хто змогли пройти жорсткі відбіркові тури. З 2005 року в програму Добаль також добавлено категорії латинської групи і висхідної зірки Британської імперії для любителів. Наприклад в 2012 році в дванадцяти різних конкурсах взяло участь майже три тисячі осіб , шість команд , танцюючих бальні танці , і ще дюжина команд – латино-американські.

Незважаючи на те, що в Блекпулі щорічно проводяться ще кілька танцювальних змагань, Фестиваль бального танцю – сама статусна подія, що є мрією і метою для багатьох танцюристів по всьому світу. Тому наряжайтесь у прекрасні костюми, танцювальні туфлі, і дерзайте!

Адже може бути і ви, стоячи разом з партнером в Імператорському бальному залі, впевнено
і красиво поведете свій танець прямо до незаперечної перемоги на Фестивалі бального танцю в
Блекпулі!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!