Новини культури

Делегація із Сокальщини з концертною програмою вирушила на схід України

10 квітня, у третій день Великодніх свят, делегація зі Сокальщини, у складі начальника відділу культури Сокальської РДА Мирослави Михайлюк, артистів – Назарія Куртяника, Галини Дробиняк, Романа Козярського, Валентини Піскляк, Володимира Куртяника, вирушили з концертною програмою та зі смаколиками до  захисників України в зону АТО в м.Попасна і в м.Авдіївка.

Інформація про дану подію оприлюднена на офіційній сторінці Відділ Культури Сокальської Райдержадміністрації у мережі фейсбук.

В рамках Угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Сокальською районною радою Львівської області та Попаснянською районною державною адміністрацією – районною військово-цивільною адміністрацією Луганської області, представники Сокальщини візьмуть участь у циклі святкових заходів з нагоди Великодня у Попаснянському районі. Творчий колектив “Тріо Сюрприз”, із концертною програмою “Зустрінь весну під звук акордеону” презентуватимуть твори класичної та сучасної музики.

“Висловлюємо щиру подяку за наданий автомобіль – Сокальській районній раді, за пальне для автомобіля – депутату Сокальської районної ради – Ігору Хом’яку. За надані смаколики щиро дякуємо всім людям доброї волі Сокальщини” – зазначено на сторінці Відділу Культури Сокальської Райдержадміністрації у мережі фейсбук.

До слова. У серпні 2017 року, численна делегація із Львівщини зустріла державне свято з військовими та місцевими жителями на Луганщині. В рамках святкування Дня Незалежності голова Сокальської районної ради Микола Пасько підписав із головою районною державною адміністрацією – керівником районної військово-цивільної адміністрації Сергієм Шакуном угоду про налагодження партнерських відносин і співпраці між Сокальською районною радою Львівської області та Попаснянською районною державною адміністрацією – районною військово-цивільною адміністрацією Луганської області.

Метою співробітництва сторін є спільні дії, спрямовані на встановлення партнерських відносин, зміцнення дружніх стосунків між територіальними громадами, окремо визначених Сторонами.

В рамках Угоди сторони спрямують співпрацю на:

  • ініціювання та активізацію контактів між територіальними громадами;
  • розвиток та надання соціального супроводу закладам освіти;
  • створення режиму максимальної підтримки у духовно культурній сфері, сприяння розвитку соціального партнерства шляхом обміну інформацією, скерованою на підвищення національно-патріотичного духу, популяризацію традицій;
  • участь у проектуванні та реалізацію проектів у сфері соціально-економічного життя, скерованих на вирішення місцевих проблем;
  • взаємну практичну допомогу, утвердження волонтерської дільності;
  • ініціювання та підтримку обміну дитячими, молодіжними, галузевими делегаціями, громадськими групами шляхом організації спільних заходів і зустрічей, учасниками яких будуть жителі з обох районів.

 

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.