Головна / Новини культури / До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Сокалі організували кінопоказ

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Сокалі організували кінопоказ

З нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Львівському кіноцентрі відбувся безкоштовний показ документальної стрічки “Жінка в полоні”.

“Жінка в полоні” – фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. З Маріш поводяться, як із твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страх, але жінка мріє повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. У серці народжується довіра. Після двох років знімань вона набирається духу і розповідає про свій план: “Я втечу”. Фільм простежує героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Мета показу – привернення уваги громадян України до проблеми сучасного рабства, тяжкого життя людей, які опиняються в такій ситуації та виборюють своє право на існування у торговців людьми.

До перегляду стрічки, зокрема, долучились безробітні, які перебувають на обліку у центрах зайнятості, клієнти центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, а також представники суб‘єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в області.

Зазначимо, що показ організовано департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА у співпраці з громадською організацією “Центр “Жіночі перспективи”.

Демонстрували кінострічку в усіх областях України за ініціативи Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентством ООН з питань міграції, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом громадської організації “Кампанія А21” в Україні.

Офіційний сайт Львівської ОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!