Новини культури

Команда Сокальщини гідно представила музей “Літературна Сокальщина” на Всеукраїнському конкурсі шкільних музеїв

Днями у м. Чернігів відбувся очний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів загальної середньої освіти «Край, в якому я живу», у якому взяли участь більш як  120 юних екскурсоводів з 24 областей України та м. Київ.

Учасники конкурсу представляли музеї закладів освіти за такими профілями: військово-історичні, літературні та музеї історії населених пунктів або їх частин. Львівщину представляв учень Сокальського НВК «ЗШ І ст.- гімназія» імені Олега Романіва» Максим Звір та його керівник Оксана Процюк, вчитель української мови та літератури. Максим презентував екскурсію музеєм  “Літературна Сокальщина”, розповів про історію створення музею, творчі заходи, які відбуваються у ньому, а саме: засідання літературно-мистецького об’єднання «Колос», зустрічі з письменниками Сокальщини, вчителями-літераторами, а також про обдарованих дітей Сокальщини, роботи яких  відображаються  в експозиційному розділі «У світі дитячої творчості».

Команда Сокальського району гідно представила музей “Літературна Сокальщина” на Всеукраїнському конкурсі шкільних музеїв у Чернігові “Край, в якому я живу” і посіли  ІІІ місце серед музеїв літературного профілю! На базі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відбулося урочисте нагородження учасників та закриття II туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Сокаль FM

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.