Головна / Новини культури / Конкурс серед закладів культури в сільській місцевості та в малих містах Львівщини продовжено

Конкурс серед закладів культури в сільській місцевості та в малих містах Львівщини продовжено

Відповідно до рішення Львівської обласної ради №1128 від 17.06.2014 року «Про затвердження Програми розвитку культури на 2014 рік» до 15 серпня 2014 року продовжено термін подачі заявок для участі у Конкурсі серед закладів культури в сільській місцевості та в малих містах територій.

Йдеться про ті населені пункти, які відповідно до чинного законодавства  визнані депресивними.
Щодо самого Конкурсу, то його метою є визначення кращої виконавської майстерності художніх колективів, якість та змістовність репертуару, концертну діяльність, а також впровадження нових форм і методів культурно-освітньої роботи, забезпечення розвитку жанрів художньої самодіяльності та видів народної творчості.

Зокрема, як ідеться у вказаному вище рішенні обласної ради «матеріали переможців районних конкурсів подаються   до обласної Конкурсної комісії до 15 серпня 2014 року. Матеріали, подані пізніше від встановленого терміну або оформлені неправильно та не в повному обсязі, до розгляду не приймаються. Визначення підсумків Конкурсу проводиться до 05 вересня 2014 року.

Конкурсна комісія визначає переможців у трьох категоріях і подає своє рішення голові Львівської обласної ради у двотижневий термін з дня прийняття рішення Конкурсної комісії про підсумки Конкурсу».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!