Новини культури

У музеї «Дрогобиччина» відкрили виставку полотен знаменитої мисткині

У четвер, 6 червня, о 15:00 дрогобичан та гостей міста запрошують на відкриття знакової виставки знаменитої мисткині Емми Андієвської, яка стала брендом та яскравим еталоном українського сюрреалізму.

У музеї «Дрогобиччина» відкрили виставку полотен знаменитої мисткині

Народилася художниця в 1931 році, за рік до Голодомору, бачила війну і репресії, але в жодному її творі немає цього. Вона навпаки – дивовижно оптимістична, звертається до кольору, абсурду й сюрреалізму, аби показати цю несправедливість та вишукувати можливі варіанти виходу із безодні в уяві та наяву. Гротескні й химерні образи мисткині, безсумнівно, будуть подразнювати уяву й за десятки років після створення, енергетика її творів – як сяйво далеких зірок проникатиме в душу кожного, хто побачить їх, незалежно від часу і простору.

Попри поважний вік, Емма Андієвська постійно створює нові картини, працює дуже швидко й багато, тож її живописний доробок нараховує понад десять тисяч творів.

Більшу частину свого життя художниця прожила за кордоном, у Німеччині. Проте й досі з любов’ю називає Україну “своїм раєм”.

У Дрогобичі буде представлено близько півсотні яскравих полотен.

Тож всіх поціновувачів мистецтва запрошують оглянути роботи Емми Андієвської у Палаці мистецтв. Виставка триватиме до 15 липня.

Вхід під час відкриття вільний.

Голос Сокальщини на GoogleNews