Головна / Новини культури / Легко працюється з ентузіазтами

Легко працюється з ентузіазтами

У Дібровському народному домі відбувся семінар для працівників культури Белзької зони. Сюди з’їхалися завідувачі Народних домів та бібліотекарі. Їх гостинно зустрічали дібрівчани. Святково виглядав зал Народного дому, де ще здалеку привертала увагу сцена, оригінально прибрана білими грибами та осінніми квітами. Завітав на свято й місцевий настоятель храму отець Степан, без благословення якого не відбувається жодне свято у селі. Він наголосив, що в душах людей має бути гармонія, де джерелом наснаги до життя є віра у Бога та пісня.

Домашівський сільський голова Ольга Ващишин також привітала учасників семінару та подякувала місцевим працівникам культури, які дбають, щоб у їхніх населених пунктах культура не жевріла, а розвивалася, залучають молодь до художньої самодіяльності, допомагають молодим обдарованим дітям розвивати іскру таланту.

А далі працівники культури провели тематичний вечір, який мав назву: «Земля – твій дім, і ти господар в нім». У ньому гармонійно перепліталися вірші та пісні.

Ведучі – Оксана Демчук і Галина Ващишин. Учасниці художньої самодіяльності Дібровського народного дому під керівництвом завідувача Ярослави Ващишин виконали низку українських пісень. Завдяки старанню художнього керівника – вчителя етики Дібровської школи Марії Марцінківської, вони виступили на високому рівні. Увагу присутніх привернув їх сценічний одяг, який для ансамблю «Калинове намисто» пошила Домашівський сільський голова Ольга Ващишин. А діти священика отця Степана вишили на спідничках кетяги калини. Дібрівчани – дружна громада, яка вболіває за село. Тут кожен, від малого до великого, намагається долучитися до доброї справи.

Пізніше тривало обговорення виступу працівників культури с. Діброва у секціях. Після семінару директор Сокальської РЦПС Тетяна Лобода зазначила, що тут працює дружний колектив, який вболіває за роботу, старається організовувати цікаві культурно-просвітницькі заходи. Мабуть, тому тут на кожному святі панує родинна атмосфера, а зал приймає учасників художньої самодіяльності теплими оплесками.

Жителі села тішаться, що в них є такі талановиті та відданні справі працівники культури.

Оксана КУРИЛО,
секретар Домашівської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!