Головна / Новини культури / Літопис “Шахтарських горизонтів”

Літопис “Шахтарських горизонтів”

25 листопада в музеї "Шахтарська слава" ДП "Львіввугілля" пройшли урочистості з нагоди 10річчя з дня виходу в ефір програми "Шахтарські горизонти". Ми вітаємо творчий колектив телерадіостудії – Марину Громик, керівника, режисера, Олександра Коноплицького, диктора, Тараса Бондурівського, оператора, з цією визначною датою.

Від ДП "Львіввугілля" тепло привітали творчий колектив Олег Акімов, технічний директор, який вручив вітальний адрес, та Іван Войценко, оголосивши наказ про нагородження. Завітали на свято представники Львівської телерадіокомпанії "Високий Замок" Людмила Майор та Василь Гаврилишин, секретар Львівської Національної спілки журналістів України Анатолій Очколас. Тепло поздоровили журналістів представ•ники влади від Червоноградської міської ради  Андрій Залівський та від Сокальської РДА  Володимир Катерина і Лариса Фарин. Від місцевих засобів масової інформації з пам’ятними подарунками на свято завітали генеральний директор телерадіокомпанії "Сокаль" Микола Пасько та головний редактор однієї з найдавніших у Сокальському регіоні газети "Голос знад Бугу" Василь Сорочук. Не оминули своєю увагою й профспілкові організації  Антін Прокопик, Володимир Андрусів, Сергій Ткач, Павло Євтушок. Вніс лепту духовного настрою отець Михайло Гнатів, який подарував чудовий триптих. Привітали й представники шахт ДП "Львіввугілля".

Кожен з гостей тепло та щиро вітав з ювілеєм, але пам’ятним можна назвати виступ бандуристок з Червоноградського народного дому. На урочистостях були присутні люди, які на початку створення програми тісно співпрацювали та допомагали: Олександра Гузій, Андрій Максимець, Ігор Кальмук, Олександр Новацький, Віктор Знак.

До речі, приємною несподіванкою стало вручення пам’ятних подяк для тих, хто протягом десяти років допомагав створювати програми.
Алла ГУСАКОВСЬКА.

Фото Олександра Харламова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!