Новини культури

ЛОДА і ЛОР звернуться до Мінкульту з приводу збереження музейних експонатів обласних музеїв у випадку надзвичайної ситуації

Львівська ОДА спільно з Львівською облрадою звернуться до Міністерства культури та інформаційної політики щодо надання методичних рекомендацій щодо вжиття заходів для збереження музейних експонатів обласних музеїв під час загрози військового вторгнення та щодо можливості прийняття музейних експонатів з інших областей України на тимчасове збереження.

Таке рішення прийняли під час засідання постійної депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської облради.

Окрім того, згідно з рішенням комісії створили робочу групу за підсумками сьогоднішнього засідання для напрацювання пропозицій, які представлять у зверненні до Мінкульту. До робочої групи увійдуть члени комісії, представники обласних музеїв та Західноукраїнської спілки музеїв.

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, за ініціативою Комісії також обговорили варіанти і можливості дій регіональної та місцевої влади для збереження музейних цінностей.

“Львівщина готова і виявляє ініціативу у випадку чи загострення ситуації на кордоні, чи військового вторгнення, чи надзвичайного стану прийняти експонати музеїв інших областей.

Закликаємо новостворену робочу групу спільно з Львівською облдержадміністрацією напрацювати пропозиції подальших дій і залучити до роботи правоохоронні органи, адже музейні експонати є цінністю держави та потребують належної охорони і збереження”, – наголосив Іван Собко.

ЛОДА і ЛОР звернуться до Мінкульту з приводу збереження музейних експонатів обласних музеїв у випадку надзвичайної ситуації ЛОДА і ЛОР звернуться до Мінкульту з приводу збереження музейних експонатів обласних музеїв у випадку надзвичайної ситуації ЛОДА і ЛОР звернуться до Мінкульту з приводу збереження музейних експонатів обласних музеїв у випадку надзвичайної ситуації598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.