Новини культури

Найкращі юні книголюби

Читання хороших книжок робить життя щасливим цікавим, емоційно насиченим, зрілим. Навіть, коли тобі 12-13 років, ти можеш разом з героями книжок досліджувати глибини океану, вижити на безлюдному острові, врятувати своє місто і країну від ворога.

Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», що проходив у Львові з 9 по 12 вересня за підтримки громадської організації «Форум видавців», зібрав «Найкращих читачів і читачок України». Серед найкращих книголюбів була і юна великомостівчанка Ангеліна Яремчук – читачка бібліотеки – філії м. Великі Мости (уч. 8Б класу Великомостівської школи-ліцей).

Програма фестивалю була дуже насичена: відвідування Міжнародного книжкового Форуму видавців, державної телерадіокомпанії «Львів», заходів Дитячого Форуму у Державному природознавчому музеї та Національному музеї імені А. Шептицького. А ще зустрічі з письменниками К. Міхаліциною, А. Бачинським, В. Рудківським.

Разом з письменницями Д. Матіяш, О. Радушинською та Н. Малетич юні книгомани вигадували кращі ідеї для рекламних компаній із залучення дітей до читання. Та найбільше запам’ятався чарівний вечір у Науковій бібліотеці Львівського Національного Університету ім. Івана Франка (за мотивами твору Д. Роллінг «Гаррі Поттер»). А ще літературно-пригодницький квест від компанії «Київстар» та танцювальний флешмоб на площі Ринок.

На фестивалі діти знайшли багато нових друзів і однодумців, стали справжньою командою. І, звичайно, отримали чудові враження і подарунки від Форуму видавців.

Світлана БАЛКО, провідний спеціаліст бібліотеки – філії м. Великі Мости.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews