Новини культури

Львівський органний зал запрошує на святкові концерти у грудні

Понад двадцять подій від кращих музикантів України, що створять чарівну атмосферу зимових свят, чекають на поціновувачів якісної музики з 15 по 31 грудня.

Яскраві солістки Львівського органного залу підготували унікальні святкові програми. 15 та 16 грудня о 19:00 прозвучать найкрасивіші та наймагічніші різдвяні твори у виконанні Світлани Позднишевої. Настрій справжнього свята передасть Олена Мацелюх 18 та 19 грудня о 14:00. А Надія Величко запрошує на різдвяний органний речиталь 25 грудня о 15:00, а також 26 та 30 грудня о 19:00.

Зі святковими програмами до Львова завітають відомі органісти України:

  • Соліст Національного будинку органної та камерної музики Максим Сидоренко готує цікавий музичний подарунок. Блискуча програма з рідкісних і прекрасних різдвяних творів прозвучить 17 грудня о 19:00;
  • Відомий органіст з Луцька Петро Сухоцький творитиме музичне свято 18 грудня о 19:00. У програмі твори Баха, Райнберґера, Дубуа та інших;
  • Народний артист України Володимир Кошуба запрошує відкрити нові імена та отримати незабутні враження 23 грудня о 19:00 в рамках ХІ міжнародного органного фестивалю;
  • 26 грудня о 14:00 чарівна органістка Ольга Чундак та контатенор Олександр Ференцик з Ужгорода подарують визнані шедеври майстрів бароко;
  • Проникнутись духом свята та зарядитись позитивними емоціями запрошує соліст Харківської філармонії Станіслав Калінін. Органна музика Різдва чекає на слухачів 27 грудня о 19:00.

Знаковою подією стане урочистий прийом Галицького Музичного Товариства у Великій сесійній залі Львівської міської ради. Почесна Президентка Зоряна Кушплер, а також учасники ГМТ Софія Соловій, Оксана Рапіта та Мирослав Драган запрошують членів Товариства відсвяткувати завершення 2021 року вишуканим концертом 19 грудня о 19:00.

Молодий органіст, учасник Львівської органної резиденції Марк-Єфрем Новакович, разом із сопрано Ілоною Борщ запрошують на містичну подорож, сповнену думок і переживань на концерті «Музика Світла» 19 грудня о 17:00. У програмі твори Баха, Букстехуде, Пахельбеля та інших.

Камерний оркестр Polyphonia, Ladies’ Trio та ROCKOKO запрошують на концерт української музики «Ніч перед Різдвом». Передсвяткова метушня, яскраві вогні звідусіль, порипування снігу під ногами, гамір та останні приготування – все це ви зможете відчути 29 грудня о 19:00.

Проводжаємо старий 2021-й разом із солістами Львівського органного залу та улюбленими класичними хітами! Теплі емоції та найкращу музику подарують органістки Надія Величко, Олена Мацелюх, Світлана Позднишева, скрипаль Адріан Боднар та піаніст Андрій Макаревич на новорічному концерті 31 грудня о 15:00.

А для тих, хто втомився від передсвяткової метушні є кілька ексклюзивних програм від Органного залу – поза сезоном та поза модою. Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах:

Офіційний сайт Львівського Органного Залу

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.