Головна / Новини культури / Мамо, матусю – голубко моя

Мамо, матусю – голубко моя

Під такою назвою у Народному домі с. Стенятин пройшла концертна програма, присвячена Дню матері, яку підготували і провели завідувач Народного дому Ганна Гарасимчук та художній керівник Ігор Курач. У актовому залі зібралися бабусі, матері, діти, онуки. На початку настоятель храму Чесного і Животворящого Хреста Господнього о. Володимир Августовський разом з присутніми змовили молитву «Отче наш» за матерів. Отець Володимир привітав усіх жінок зі святом, побажав їм здорових дітей, злагоди в родинах та закликав щонеділі відвідувати Храм Господній.

Далі ведучі Андрій Магера та Діана Козачок віршованими рядками вітали матерів та усіх присутніх. Солістка Оленка Віра під гітару виконала пісню «Чорнобривці». Вокальне тріо у складі Ганни Гарасимчук, Марії Коцюб'як, Марії Куцик заспівало кілька ліричних пісень про матір та Україну.

Сільський голова Григорій Студінський подякував матерям за добре виховання дітей, побажав їм здоров'я на довгі роки, вдячності від дітей та онуків. Для присутніх вірші читали школярі Вікторія Антонюк, Тетяна Коцюб'як, Яна Гарасимчук, Олеся Брик. Танцювальний колектив під керівництвом Марії Кащук затанцював кілька танців.

Депутат Сокальської районної ради Богдан Красько теж висловив слова вдячності і вручив усім багатодітним матерям подарунки. Їх заспонсорували Сокальська РО «Батьківщина», народний депутат Степан Курпіль, фермери Сергій Ходор, Тарас Мацюк, Марія Красько, колективи: бенкетного залу «Веселка», кафе «Яблунька» та магазину «Рибка». Матері були розчулені подарунками та увагою. Свято вдалося на славу.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!