Головна / Новини культури / Молоде покоління – за безпечний рух

Молоде покоління – за безпечний рух

Нещодавно в Сокальському НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей» відбувся районний чемпіонат команд веселих та кмітливих юних інспекторів руху на тему: «Молоде покоління – за безпечний рух». У ньому взяли участь найкращі, найдотепніші, найартистичніші, найталановитіші представники шкіл нашого району. Чотири команди – «Крутий підйом» (Тартаківська ЗШ ІІІІ ст.), «Четвертинка» (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей»), «Порушники» (Великомостівський НВК «ЗШ ІІІІ ст. – ліцей»), «Світлофор» (Забузька ЗШ ІІІІ ст.) змагались у чотирьох конкурсах, а оцінювало їхні виступи кваліфіковане журі на чолі зі старшим державтоінспектором Сокальського ВДАІ Назаром Ільчишиним. До уваги брали авторську та виконавську майстерність, гумор, дикцію, оригінальність постановки, художній рівень виконання. У першому конкурсі «Привітання» учасники цікаво та дотепно представляли свої команди, які завжди виконують Правила дорожнього руху. Під час наступного «DAI NEWS» по два учасники від кожної команди представляли жартівливий випуск новин про роботу державтоінспекторів. Найцікавішим виявився третій конкурс «Перехрестя семи доріг»: команди танцювали, співали, показували пародії про правила дорожнього руху та дороги.

Нелегко було визначити переможця, бо всі дивували глядачів гумором та артистичністю. У підсумку, на думку компетентного журі, перемогу здобула команда «Четвертинка», яка представлятиме наш район в обласному конкурсі КВН.

Усі команди нагороджені Почесними грамотами відділу освіти та цінними призами від відділу освіти та Державтоінспекції. Діти залишилися задоволеними і пообіцяли, що наступного року знову візьмуть участь у КВК.

Ольга ДИЛИН.

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + eight =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!