Новини культури

Муніципальний мистецький центр розігрує унікальний артефакт війни у смолі

Отримай воєнний артефакт українського мистецтва за донат для ЗСУ. Львівський муніципальний мистецький центр та Музей артефактів війни проводять розіграш артефактів війни, застиглих у смолі, щоб зібрати кошти на амуніцію для бійців 24-ї бригади.

У мистецькому центрі триває виставка «Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові». Виставка складається з 12 кубів-артефактів російсько-української війни.

Один із них – олівець, яким художник Сергій Майдуков намалював скетч своїх знаменитих ілюстрацій з окопів Бахмуту. Його роботи публікує The New Yorker та низка світових медіа. І цей символ сили мистецтва можна виграти за донат. Всі умови є на сторінці муніципального центру в Instagram.

«Це ще одна з тисячі причин відвідати виставку сьогодні та в будь-який з інших днів до 8 вересня. А ті, до кого фортуна буде не такою привітною на розіграші, завжди можуть придбати будь-який з кубів на сайті Музею артефактів війни. 100% коштів, виручених з продажу кубів, перераховують на реабілітацію дітей, військових та допомогу їх сім’ям», – каже Ляна Мицько, директорка Львівського муніципального мистецького центру.

Виставку можна відвідати до 8 вересня щодня, з 10:00 до 21:00 в Львівському муніципальному мистецькому центрі за адресою вул. Стефаника 11. Код на брамі – 27.

Голос Сокальщини на GoogleNews