Новини культури

На Городоччині відбувся фестиваль-конкурс талантів «Відкрий свою мрію»

8 серпня у Мшанському центрі дозвілля та надання культурних послуг відбувся довгоочікуваний фестиваль-конкурс талантів «Відкрий свою мрію», заявки на участь конкурсанти почали подавати ще з 12 липня

Основний месенджер фесту – кожен з нас унікальна і самобутня людина. Незважаючи на вік і погляди кожен має щось своє неймовірне, хоч часто ми приховуємо це і вважаємо неважливим, однак, це талант який вартий похвали. Відповідно фестиваль-конкурс талантів «Відкрий свою мрію» надав можливість усім бажаючим показати себе. Скільки нового ми дізнались про людей яких бачимо часто, і тих, хто був невідомий нам раніше. Таланти навколо нас!

Участь у конкурсі талантів взяли 25 конкурсантів (представили 22 номери, деякі парні) з сіл Мшана, Бартатів, Заверешиця, Повітно і Зушиці. Кожен конкурсант напередодні передав своє відео-вітання з короткою довідкою про себе і свою мрію (відео про кожного з учасників транслювалось перед його виходом на сцену). Потішило те, що конкурсанти були не лише різного віку, але й представили найрізноманітніші номери: виконання сучасних і народних пісень, власна хореографія, гімнастичні постанови, майстерна гра на музичних інструментах, дефіле модниць, кондитерські навики, презентація власних малюнків, читання власної поезії і не тільки, навики швидко рахувати (ментальна арифметика). Всі учасники хвилювались, але гідно представили свої номери. Серед такого колориту талантів журі складно було обрати одного конкурсанта та присвоїти йому звання Гран-Прі. Дискусія була довгою, та все ж, вдалося прийняти спільне рішення. Переможницею стала Юстина Прийма, яка представила публіці свої навики швидко рахувати (ментальна арифметика).

Поважне журі:

– Ірина Міляноська – спеціаліст гуманітарного управління Городоцької міської ради

– Юлія Дурбак – директорка КЗ «Городоцька публічна бібліотека» Городоцької міської ради

– Марія Сенів – поетеса, членкиня літературно-мистецького об’єднання «Джерело»

– Марта Лісна – художній керівник КЗ «Мшанський центр дозвілля та надання культурних послуг»

Також, у заході взяли участь:

– Народний чоловічий вокальний ансамбль «Конкордіум» с.Мшана (кер. Роман Маскаль)

– Народний вокальний ансамбль «Перепілонька» с.Повітно (кер. Марія Миськів)

– Юнацький ансамбль танцю «Смайли» с.Мшана (кер. Оксана Кацків)

– Дівочий вокальний ансамбль «Асонанс» с.Мшана (кер. Марта Лісна)

– Ведучі Марта Фаралейко і Тарас Кузьма.

Колективи підтримали учасників і побажали їм успіху.

Спільним рішенням представників сіл Мшана, Бартатів, Заверешиця, Повітно і Зушиці стало зробити щорічним цьогоріч заснований у Мшанському центрі фестиваль-конкурс «Відкрий свою мрію». Гімном фестивалю стала пісня відкриття “Ти прагни до своєї мрії”.

Чекаємо на нові таланти у 2022р.

Фестиваль-конкурс проведено за сприяння Городоцької міської ради та Мшанського центру дозвілля та надання культурних послуг.

Окрема подяка, Мар’яну Миколіву за велику допомогу у розробці, афіш, грамот подяк.

Мшанський центр дозвілля та надання культурних послуг(Народний дім с.Мшана)

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.