Новини культури

На вихідних у Львові відбудеться благодійний Lviv Art and Wine Festival: програма

2 та 3 грудня у Lem Station відбудеться четвертий фестиваль мистецтва та вина Lviv Art & Wine Festival. Подія буде благодійною – виручені кошти спрямують на реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ.

«Підтримуй своє. Повертай своє» – під таким гаслом пройде четвертий Lviv Art & Wine Festival. Концепт події, як ніколи, співзвучний із непростими реаліями сьогодення: як і сотні років тому, росія в час війни продовжує полювання за нашою мистецькою спадщиною і привласнює собі культурні здобутки.

Мистецьку експозицію події складатиме живопис та скульптура митців-сучасників, інтерактивна інфографіка з репродукціями відомих авангардистів, тимчасова книгарня з великою підбіркою книг про авангард та креативні фотозони у дусі цього напрямку.

Поряд з українським мистецтвом на події будуть представлені українські виноробні підприємства. У час війни чимало з них потерпає від ворожих влучань, винороби воюють у лавах ЗСУ, а дехто переосмислює стратегічні підходи до власного бізнесу. Тож фестиваль покликаний підтримати локального виробника, сприяти розвитку виноробної галузі в Україні та переконати українців, що українське вино нічим не поступається іноземному продукту.

Цьогорічний винний маркет фестивалю охопить понад 20 крафтових виробників українського вина та іншої продукції, серед яких сімейні виноробні та популярні винні бренди. В рамках події також пройде винний форум, де передбачено фахові обговорення розвитку виноробної інфраструктури України.

Вечірню програму фестивалю складають камерні виступи львівських музичних колективів. На території локації також працюватиме арт-маркет, де усі охочі зможуть ознайомитися та придбати стильний декор, прикраси, посуд, картини та інші вироби від локальних брендів.

Вартість вхідного квитка на подію – 200 грн. Це, передусім, благодійний внесок кожного відвідувача, адже частину коштів, виручених на події організатори перерахують на потреби проєкту НЕЗЛАМНІ – закупівля і виготовлення протезів для цивільних та військових, постраждалих від війни.

З детальною програмою фестивалю можна ознайомитись нижче.

Голос Сокальщини на GoogleNews