Новини культури

Народно-хорова капела Галичина з Сільця посіла перше місце в обласному конкурсі

18 березня у Львові, в обласному центрі народної творчості і культурно-освітньої роботи відбувся обласний огляд конкурс хорових колективів, який присвячений 100-річчю від дня народження українського композитора Миколи Леонтовича. У конкурсі брали участь аматорські хорові колективи, капели, камерні хори, сільські хорові колективи та хорові колективи народної манери співу.

Усі учасники виконували три твори, з яких два довільні і один обов’язковий – твір Миколи Леонтовича. Участь в обласному конкурсі брали близько 30 колективів, серед яких  народно-хорова капела «Галичина» НД села Сілець, керівник колективу Наталія Римар, директор НД – Петро Турко. На огляд журі вони представили такі пісні: слова народні, музика Леонтовича «Котилась зірка», на слова Шевченка, в обробці Наталі Римар «Бандуристе, орле сизий» та на музику Юрія Корчинського «Приїжджайте частіше додому».

Виконання творів оцінювалось за такими критеріями: різноманітність конкурсної програми, складність виконання творів, технічно-виконавчий рівень, розкриття художнього образу твору і сценічна культура. В результаті народно-хорова капела «Галичина» НД села Сілець, яка постійно займає різі призові місця і цього разу  отримала І місце в обласному огляді-конкурсі. Вітаємо колектив та його керівника із перемогою.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.