Головна / Новини культури / У Лещатові пройшов творчий звіт про красу рідної землі і любов до неї…

У Лещатові пройшов творчий звіт про красу рідної землі і любов до неї…

У с. Лещатів пройшов творчий звіт учасників художньої самодіяльності місцевого Народного дому. Ведучі Оксана Семенюк та Ростислав Антонюк розповіли про бережливе ставлення до навколишнього середовища, проблеми довкілля, катастрофи планетарного рівня.

Діти молодшого та шкільного віку читали вірші про дбайливе ставлення до довкілля, співали пісні "Калина", “Ми з барвистих квітів", "Діти в полі". Любов Муж, Андрій Станішевський, Дмитро Ковальчук, Богдан Семенюк майстерно показали сценку "Хай згине сміття". А як всіх розвеселив гуморескою Юрій Іванчук! Гарно читали поезію Наталя Джугало, Галя Семенюк, Ганна Палійчук, Іра Рута, Назар Дризна, Юрій Звадюк. Про красу рідної землі і любов до неї співали постійні учасники художньої самодіяльності Мар'яна Семенюк, Ольга Чех, Зоряна Ковальчук, Марія Якимчук, Христина Назар, Олена Марцинюк, Андрій Сорочук, Юрій Чех, Петро Сорочук, Володимир Семенюк, Олег Сорочук, Олег Коткевич, Юрій Іванчук та ін.

Природа – це наш дім, наша вулиця, наш сад. Її треба знати, любити і берегти для нащадків – саме це ми доносили до односельчан. Сподіваюсь, вони нас почули.

Ростислав АНТОНЮК,
завідувач Народного дому с. Лещатів.

На знімку: юні аматори сцени – учасниці свята.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!