Головна / Новини культури / Обереги української культури

Обереги української культури

На підсумкових зборах працівників установ культури району начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Фарин прозвітувала про роботу установ культури району за 2011 рік. Торік на утримання установ культури і мистецтва Сокальщини використано кошти на загальну суму 14274,6 тис. грн., з них по загальному фонду – 11830,1 тис. грн., що становить 98,4% планових призначень, по спеціальному фонду – 2444,5 тис. грн., що становить 80,6%. У Народних домах проведено 5230 заходів, що на 45 більше, ніж у 2010ому. Районна центральна бібліотечна система минулого року розширила свої можливості по наданню населенню сучасних інноваційних послуг за рахунок успішної участі у програмі «Бібліоміст». Під час цієї програми отримано 12 комп”ютерів, ліцензійне програмне забезпечення, принтери, обладнання для створення локальної мережі та підключення до мережі Інтернет загальною вартістю до 100 тис. грн. та безкоштовне користування інтернетом для відвідувачів бібліотек. Відкрито чотири пункти: в районній дитячій бібліотеці, в бібліотекахфіліях сіл Забужжя, Поториця, смт. Жвирка.

Голова райдержадміністрації Микола Мисак відзначив високий рівень проведення культурно-мистецьких заходів в районі, зупинився на основних проблемних питаннях галузі, наголосив, що у 2012 році районна влада дбатиме про зміцнення матеріальнотехнічної бази закладів культури.

Голова районної ради Ігор Дацюк говорив про те, що на двадцять першому році незалежності України «ми далі боремось за українське слово, українську пісню, український танок, нам через засоби масової інформації нав`язують двомовність. І саме працівники культури є тими оберегами українського, національного. Дякую вам за вашу жертовну працю». Про важливість праці працівників культури і завдання, які стоять перед ними в розбудові національнокультурного простору держави, вела мову заступник голови РДА Наталія Карташова. На завершення наради кращих працівників нагородили грамотами управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.

Любов ЛУЦІВ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!