Новини культури

Офіційна делегація Сокальської районної ради взяла участь у відзначенні дня міста Дрохічин Республіки Польща

Минулої неділі офіційна делегація Сокальської районної ради взяла участь у відзначенні дня міста Дрохічин Республіки Польща . Очолював делегацію голова  районної ради Микола Пасько. У своєму привітальному слові він відзначив, що завдяки співпраці між гміною Дрохічин і Сокальським районом був підготовлений міжнародний проект в рамках Європейської програми Польща-Білорусь-Україна, який переміг в конкурсі і проходить зараз погодження в українських міністерствах. Проект передбачає створення інфраструктури туристичного байдаркового маршруту по річці Західний Буг. Адже старовинне польське місто Дрохічин , як і Сокаль , теж стоїть на березі Бугу ,який об’єднує дві країни.

Офіційна делегація Сокальської районної ради взяла участь у відзначенні дня міста Дрохічин Республіки Польща.

Загальна вартість проекту складає майже 1,5 млн. євро. З них 90%- кошти Євросоюзу. В частині проекту, який реалізовує Сокальська районна рада, передбачено будівництво байдаркової станції в м. Сокаль, двадцятиметрової дерев’яної вежі на території Опільської сільської ради, пунктів відпочинку на березі Західного Бугу, закупівлі необхідного туристичного спорядження та  обладнання для центру байдаркового туризму.

Офіційна делегація Сокальської районної ради взяла участь у відзначенні дня міста Дрохічин Республіки Польща. В продовж урочистих заходів делегація Сокальської районної ради ознайомилась із історією Дрохічина, а під час святкового концерту народний аматорський ансамбль пісні і музики «Заспів»  Сокальського народного дому  привітав жителів цього польського міста українськими народними піснями. На завершення виступу нашого колективу голова Сокальської районної ради Микола Пасько вручив Подяку бурмістру Войцеху Божиму на знак співпраці та дружби між Сокальщиною та гміною Дрохічин.

Офіційна делегація Сокальської районної ради взяла участь у відзначенні дня міста Дрохічин Республіки Польща.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.