Новини культури

Пам’яті Володимира Івасюка та Ігоря Білозора: у Львівській філармонії відбувся тематичний концерт

За ініціативою голови Львівського відділу Союзу Українок Лідії Бойчишин у Львівській національній філармонії започаткували музично-мистецький проєкт «Багато мальв насіяла війна».

18 березня на честь вшанування пам’яті композиторів, народжених у березні, Володимира Івасюка та Ігоря Білозора, у межах проєкту відбувся захід «Багато мальв насіяла війна», який організували спільно із департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

Пісні Ігоря Білозора та Володимира Івасюка виконали солісти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Маріанна Лаба, Віталій Голубнич, Наталія Грановська, Анастасія Чубінська, Станіслав Гоян, Оксана Гриб, Василь Понайда, Ольга Фенюк.

Слухачами та глядачами концертної програми були членкині Львівського відділу Союзу Українок Львівської області, зокрема, з Перемишлянщини, Годоччини, Борислава, Дрогобиччини, Стрийщини, Старосамбірщини, Самбора, Новояворівська, Ходорівщини та Львова, а також представниці громадських організацій з Кривого Рогу, які проживають на Стрийщині.

«Союзянки плекають українську пісню та традиції, популяризують їх серед вимушено переселених українців, бо українська пісня на генетичному рівні зберігає нашу націю. Звучить українська пісня – живе українська нація», – зазначили в Союзі Українок Львівщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews