Новини культури

Понад 500 учасників з Львівщини зібрав цьогорічний обласний конкурс «Театральне Надбужжя» у Кам’янка-Бузькій

Конкурс підкреслив багатство таланту аматорського театру.

22 жовтня у Кам’янка-Бузькому Народному домі відбувся обласний щорічний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 19 аматорських театральних колективів, які налічували понад 500 учасників. Колективи представляли: Кам’янка-Бузьку, Новояворівську, Бродівську, Перемишлянську, Східницьку, Яворівську, Рава-Руську, Пустомитівську, Львівську, Городоцьку, Бібрську, Оброшинську, Жовтанецьку, Золочівську, Добротвірську, Новояричівську територіальні громади Львівщини.

«Сьогодні кожен колектив вкладав душу у свої ролі, і це створювало неповторний ефект. «Театральне Надбужжя» – це свято для творчих душ, що живуть театром. Актори продемонстрували вміння відтворити різноманітні образи, розчулили глядачів своєю емоційною грою та вмінням передати глибокі почуття. Кожен колектив приніс у програму свій шарм та креативність, які зробили це свято театру особливим і надихаючим. Вони здатні були перенести глядачів у різні світи та відчуття, від сміху до сліз», – розповіла секретарка конкурсного журі Ольга Дуляба.

Варто також зазначити, що у кожній виставі – величезна праця та відданість акторів своїй справі. Усі колективи доклали максимум зусиль, щоб подарувати глядачам незабутні миті театрального мистецтва.

Голос Сокальщини на GoogleNews