Новини культури

Популяризуємо літературу

Саме з цією метою, протягом жовтня бібліотекарі спільно з працівниками Народних домів вдосконалювали вміння проведення такої форми роботи як літературномузичний портрет. Семінарські навчання відбулися в чотирьох осередках культури Сокальщини.

В с. Волиця Двірцівська відбувся літературномузичний портрет "Без тебе світ  зів’ялий цвіт", присвячений творчості Володимира Івасюка (на фото).

Працівники Белзької зони зустрілися в Народному домі с. Цеблів, де їм презентували творчість поетеси Марії Павлової. Літературномузичний портрет "О, світе мій, як я тебе люблю!" ознайомив присутніх із першою збіркою автора "Могутність і велич Твою пізнаю", яка проникнута духовністю, любов’ю до людей та рідного краю.

В Народному домі с. Боб’ятин Тартаківського осередку зі сцени лунали поетичні слова та пісні відомого сокальського поета Володимира Полянчука у виконанні жіночого ансамблю. Бібліотекар Любов Ковальчук розкрила присутнім сторінки біографії та творчої діяльності автора. Літературномузичний портрет "Саджу свій сад" зібрав друзів поета, які його щиро вітали та ділилися спогадами.

А у Народному домі с. Забужжя відбулася презентація творчості двох поетес Оксани Піки та Руслани Антонюк "Я доторкаюся до слова… О, Боже, освяти цю мить!". Ведучі Надія Стасюк та бібліотекар Світлана Коляда знайомили з багатогранною творчістю поеток, яка вразила своєю ліричністю, патріотизмом та духовністю. Лунали пісні Оксани Піки "Святкова" (у виконанні Надії Бокало), "Дівчинказима" (Юлі Костюк).

Христина ДАСЮК,
заступник директора по роботі з дітьми Сокальської РЦБС.

Голос Сокальщини на GoogleNews