Головна / Новини культури / Збір пожертв для створення експозиції у краєзнавчому музеї Со­кальщини

Збір пожертв для створення експозиції у краєзнавчому музеї Со­кальщини

З великим ентузіазмом відгукнулися парафіяни села Волсвин на прохання районної організації Спілки політв`язнів і репресованих, Сокальської станиці вояків Братства УПА про пожертву для створення експозиції "Визвольних змагань Сокаль­щини за Українську державу" у краєзнавчому музеї Со­кальщини.

Наш священик о. Василь Дубецький зачитав згаданий лист-прохання перед парафіянами, розказав про важливість цієї справи. І подав приклад. З власних заощаджень пожертвував 200 грн. Так може зробити лише людина, проникнута патріотизмом і любов`ю до свого народу, до своєї держави. Взагалі, о. Василь Дубецький користується великим авторитетом серед жителів Волсвина та навколишніх сіл, відмінно знає науку богослов`я, є добрим психологом. Він – чуйна людина, завжди готовий допомогти іншим. Патріот, котрий добре знає історію України й інших народів. Священика часто запрошують на реколекції в інші парафії.

У селі є осередок районної організації Конгресу українських націоналістів. Його члени зібрали 440 грн. Загалом мешканці Волсвина пожертвували 1301 грн. Як на мою думку, це свідчить, що односельчани прислухались до священика, котрий користується великим авторитетом, є нашим духовним провідником.Освободительн

На минулих виборах до Верховної Ради мешканці Волсвина віддали більше, як 80 відсотків голосів за депутата Степана Курпіля, теж за порадою нашого духовного наставника.

Іван ГУК,

голова осередку Конгресу українських націоналістів с. Волсвин.

 

***

Якщо хтось виявить бажання підтримати цю добру справу – оформлення експозиції "Визволь­них змагань Сокальщини за Українську державу" у краєзнавчому музеї Сокальщини і матиме змогу офірувати кошти, то наші реквізити такі: устано­ва Ощадбанку: ТВБВ 310013/0257 філії Львів­ського обласного управління АТ "Ощадбанк", МФО 325796, ЗКПО 09325703, м. Сокаль, вул. Шеп­тицького, 29. Ідентифікаційний код 2072623776 карткового рахунку 26259500377534. Репко Тарас Петрович (для музею).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!