![](https://golossokal.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/25688d11b4ac7406ba3761f591b7ec33.jpg)
Працівники культури Шегинівська територіальна громада власноруч зробили #Оберіг_для_ЗАХИСНИКА
В приміщенні Народного дому відбувся майстер-клас “Оберіг для захисника”, який провели працівники КЗ “Центр культурних послуг” Шегинівської сільської ради. Присутні з паперу вирізали різної форми обереги, які передадуть на передову нашим воїнам. У свої роботи учасники майстер класу вклали своє тепло та любов, які важливі для наших воїнів.
«Нехай ці обереги захищають наших захисників і захисниць та зміцнюють віру у світле та щасливе майбутнє нашої країни»,-зазначили організатори майстер-класу.