Новини культури

Представник Сокальщини Назар Куртяник – лауреат “Акордів Хортиці”

У м. Запоріжжя відбувся XIII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці».
У ньому взяли участь 650 обдарованих дітей з Росії, Білорусі, Молдови, Чехії та 22 областей України. Мета фестивалю-конкурсу – збагачення культурних здобутків народу України, розвиток культурних зв'язків, духовне збагачення та творче зростання молодих талантів з різних країн світу, виступ юних музикантів з академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії, обмін досвідом з питань педагогіки та виконавства (майстеркласи, методичні конференції).

Фестиваль-конкурс проходив у номінаціях: соліст з оркестром; солістінструменталіст (за фахами – фортепіано, скрипка, акордеон, баян, балалайка, домра, гітара, флейта, кларнет, саксофон, труба, ударні інструменти); ансамблі; «Юний концертмейстер»; «Юний музикознавець».

У номінаціях фестивалю-конкурсу присуджувалися нагороди Лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеню, переможці отримали пам'ятні подарунки від спонсорів. Усі юні музичні виконавці отримали Сертифікат учасника, пам'ятні сувеніри.

У номінації соліст-інструменталіст наш земляк, талановитий акордеоніст Назар КУРТЯНИК з села Завишень, котрий навчається в Сокальській школі мистецтв ім. Віктора Матюка, став Лауретатом І ступеня Міжнародного конкурсу «Акорди Хортиці». Це вагома заслуга його особисто та викладача школи мистецтв Валентини Піскляк.

Назар Куртяник виконав «Basso ostinato» Б. Пржибильські та «Сонатіно» І. Богар.

Вітаємо юного баяніста і зичимо нових вершин у виконавському мистецтві.

Василь СОРОЧУК.

На знімку: юний акордеоніст Назар КУРТЯНИК і викладач школи мистецтв ім. В. Матюка Валентина ПІСКЛЯК.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.