Новини культури

Шанувальників абстрактного мистецтва запрошують на виставку у Львівський палац мистецтв

Відвідувачів Львівського палацу мистецтв запрошують на персональну виставку живопису «АПОКРИФ» Пластичні трансформації львівського художника Ігоря Івасіва.

«Над картинами для цієї експозиції я працював понад два роки. Мої роботи у жанрі абстракціонізму, вони експресивного характеру. Я обрав собі такий напрямок, оскільки він не обмежує художника, не створює якихось рамок для творчості. Це дає можливість вільно обирати форми, кольори, графіку тощо»,- розповів Ігор Івасів.

За його словами, в межах експозиції буде представлено приблизно 20 робіт.

«Володіючи віртуозною технікою живописання в річищі абстрактного експресіонізму, Ігор Івасів реалізує багатий творчий потенціал і закріплює свій індивідуальний естетичний маніфест. Його «Апокриф» переростає рамки одного жанру і набуває статусу величавої живописної симфонії, зарядженої потугою мистця внести власні культурно-антропологічні судження в репрезентацію Епохи з її колізіями, парафразами вселенських утопій та апокаліптичними пересторогами»,- зазначив проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв, професор Роман Яців.

До слова, Ігор Івасів працює в галузі станкового живопису та вітражного мистецтва. Напрям малярства – сучасне абстрактне мистецтво.

Він навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (тепер Львівська національна академія мистецтв). Творчу діяльність як художник розпочав ще у студентські роки .

Неодноразово брав участь у національних та міжнародних виставках живопису:

– Обласна художня виставка, присвячена 175-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

– Міжнародна студентська виставка в м. Вроцлав (Польща).

– Бієнале «Львів,91-Відродження» (м. Львів.)

– Бієнале «Імпреза-91» (м. Івано-Франківськ.)

– Виставка живопису «Нові пропозиції», музей етнографії та художнього промислу (м. Львів)

Відкриття виставки відбудеться 5 березня о 16:00 год у Львівському палаці мистецтв.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.