Новини культури

Шедеври іконопису Червоноградського музею історії релігії були представлені в музеї Волинської ікони

13 травня шедеври іконопису Червоноградського музею історії релігії були представлені в музеї Волинської ікони, а вже через місяць в Палаці Потоцьких відбулось відкриття виставки “Між Сходом і Заходом”

Релігійний живопис XVIII-XIX ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею». На виставці було представлено 28 творів, різноманітних за сюжетною тематикою та майстерністю виконання, однак поєднує ці твори не лише географічний чинник, а й те, що вони унікально поєднали в собі риси східного й західного християнства.

Серед представлених полотен – копії творів відомих європейських художників – італійців Антоніо да Корреджо та Джовані Баттіста Сальві. Особливу увагу привертають копії чудотворних ікон – Римська ікона Богородиці та Почаївська ікона Богородиці.

До слова, на презентацію завітали не лише поціновувачі мистецтва, а й представники райдержадміністрації, районної та обласної рад. Неперевершену концертну програму подарували авдиторії викладачі Червоноградської школи мистецтв Зінаїда Важнова, Валерія Білань та Ольга Янчук.

По завершенню урочистої частини презентації, завідувачка Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва провела для усіх гостей екскурсію виставкою та розповіла про цікаві факти представлених полотен.

Червоноградська міська рада

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.