Новини культури

Шевченкові твори читали з трепетом у серці

У Львівському державному обласному центрі народної творчості і культурноосвітньої роботи відбувся обласний огляд-конкурс читців, присвячений 199й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. У ньому взяли участь 100 учасників із 25 районів області.

Приємно, що журі, оцінюючи творчість конкурсантів, відзначило високу виконавську майстерність, художній рівень та оригінальність сценічних творів учасників конкурсу з Сокальщини – Руслани Антонюк (на знімку) з с. Забужжя та музичного керівника дитячої дошкільної установи №7 м. Сокаль Інги Михайлової. Вони зуміли піднесено та майстерно прочитати Шевченкові твори, передавши їх глибину та ідейний зміст. Адже поезія Кобзаря – надзвичайно доленосна, у ній закладено стільки ідей, що можна перечитувати знову і знову і щоразу знаходити щось нове, якісь важливі істини, які актуальні для нашого сьогодення.

Руслана Антонюк прочитала твір «Осія. Глава ХІV. Подражаніє» Т. Г. Шевченка, який перейнятий роздумами над істричною долею України й адресований майбутнім нащадкам. Інга Михайлова привезла на конкурс композицію за творами Т. Г. Шевченка та Богдана Стельмаха «Доля». І цей образ торкнувся найпотаємніших струн душі, вона відчула біль і відчай героїні, тож змогла передати глядачам внутрішній зміст образу. Зал щедро обдарував виконавиць оплесками, виступ викликав захоплення у журі, і сокальчанки отримали заслужену перемогу.

Любов ПУЗИЧ.

Фото Оксани АНТОНЮК.

65657194
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.