Новини культури

СМІЙТЕСЯ З НАМИ, СМІЙТЕСЯ НА ЗДОРОВ’Я

У Тудорковичах відбувся творчий звіт учасників художньої самодіяльності. Відклавши повсякденні справи, жителі села, приїжджі, гості з навколишніх сіл та міста Нововолинська поспішали до Народного дому. Свою пристрасть до пісні і любов до художнього слова дарувала старша вокальна група, яка виконувала українські жартівливі народні пісні: "Ваша курка, наш когут", "Як поїхав за снопами", "Ой там, на товчку, на базарі", "Цвіте, цвіте черемшина", "Ой, під вишнею, під черешнею" та інші. З великим успіхом прозвучали сольні номери у виконанні Надії Руцької та Наталії Симкович.

А М. Дармограй, Б. Опульський, І. Чернієвський та В. Симкович виконали пісні "Якби мені не тиночки", "Перелаз" та інші. Гумор виливався устами Палажки та Параски, ролі яких прекрасно виконали Галина Шепелюк та Тетяна Франц. Роль Стецька та Уляни зіграли Ольга Собчак та Ірина Гануляк. Активну участь у святі брала і молодь села: Оксана Колодій, Андрій Хома, Іван Саблаташ. Гуморески звучали у виконанні Михайла Дармограя та Ярослава Цьося.

А ще на сцені вирував ярмарок, де молодиці продавали яйця, сметану, сир, калачі, спідниці, хустки й до того чоловік вирішив "продати" свою жінку.

Бібліотекар Валентина Дарміць підготувала чудову виставку "Смійтеся з нами, смійтесь на здоров’я". Присутні у залі з посмішкою на устах, із щирими і гучними аплодисментами вітали аматорів сцени.

На закінчення святкового концерту усі заспівали "Многая літа".

Стефанія ОПУЛЬСЬКА,
вчитель Тудорковицької школи.

Голос Сокальщини на GoogleNews