Головна / Новини культури / Сокальчани виступили на пісенному фестивалі української пісці у Львові

Сокальчани виступили на пісенному фестивалі української пісці у Львові

29 липня у Львові в рамках програми "Свято української молоді з митрополитом Андреєм Шептицьким" відбувся пісенний фестиваль української пісні.

Фестиваль проводили з метою вшанування світлої постаті митрополита Андрея, духовного наставника, просвітителя, будівника держави, лідера нації, мецената освіти, мистецтва та культури.

Завдання конкурсу  духовноморальне виховання молоді, яке спирається на спадщину митрополита А. Шептицького; естетичне виховання підростаючого покоління в найкращих зразках української культури; виявлення і реалізація творчих здібностей та талантів молодих дарувань, формування високої духовної культури.

Фестиваль проводився на площі Святого Юра у Львові біля пам'ятника митрополиту Андрею.

Організаторами проведення виступили громадська рада "Святий Юр", Центр національного виховання імені Андрея Шептицького, національний університет "Львівська політехніка". Участь у фестивалі взяли виконавці й колективи міст і районів Львівщини, України. Сокальщину презентували талановиті вихованці, які достойно представили наш район. Зокрема, народний фольклорноетнографічний танцювальний колектив "Бужани" Народного дому с. Ільковичі (на знімку внизу), учасниця народного драматичного колективу "Над часом" Наталія Шевчук та вокаліст Андрій Острувка. Учасники нагороджені дипломами за участь у культурній програмі з нагоди "Свята української молоді із Митрополитом Андреєм Шептицьким", а танцювальний колектив "Бужани" та Наталія Шевчук визнані кращими виконавцями та візьмуть участь у галаконцерті 26 серпня в програмі святкової академії у Львівській опері, присвяченої митрополиту

Андрею Шептицькому.
Мирослава МИХАЙЛЮК,
начальник відділу культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації.

На знімку вгорі  Архієпископ і Митрополит Львівський владика Ігор ВОЗЬНЯК і директор ДП “Жовківський лісгосп” Степан СОХНАЦЬКИЙ.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!