Новини культури

Сокальщина буде туристичним регіоном – Тартаківський замок та монастир Бернардинів у переліку програми “Великого будівництва”

Сьогодні в Львівській ОДА за ініціативи Департаменту архітектури і містобудування була проведена нарада під головуванням голови комісії Львівської обласної ради Івана Щурка, заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, директора департаменту по культурній спадщині
Наталя Табака на тему “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” у культурі.

Про це повідомив голова Сокальської ОТГ Сергій Касян.

Тема наради – як подати заявку на відбір проєктів для робіт реставрації, консервації та ремонту на пам’ятках культурної спадщини. По концепції відбудови Тартаківського замку виступала Ганна Гаврилів з проєкту Спадщина UA, яка є ініціатором даного проєкту.

Тартаківський замок знаходиться у переліку програми “Великого будівництва” у сфері культури, тому у нас є великі надії та нові можливості по відбудові цінної та історичної будівлі.

У своєму виступі я підтвердив наміри громади у сприянні реставрації Тартаківського замку як туристичної приваби Сокальщини.

Другий об’єкт – це монастир отців ордену Бернардинів, по якому громада на даний момент не має можливості та перспективи його відбудови.

В найближчий час спільно з громадськістю та істориками плануємо напрацювати і затвердити Програму по відновленню пам’яток архітектури нашого історичного краю на сесії міської ради.

Галина Литвин – керівник “Єврорегіон Карпати-Україна”, – ознайомила присутніх з порядком відбору проєктів.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.