Новини культури

Сокальщина серед переможців переможців Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів Край, в якому я живу

20-22 березня у місті Чернігів проходив Всеукраїнський конкурс екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу». У ці дні юні екскурсоводи із різних міст України проводили віртуальні екскурсії, розповідали про експозиції, що представлені у їх навчальних закладах, та відомих діячів, які здобували там освіту. Це був Чемпіонат України на звання кращого екскурсовода-школяра.

У Всеукраїнському конкурсі взяли участь понад 120 юних екскурсоводів з 24 областей України та міста Київ. Учасники конкурсу представляли музеї закладів освіти за такими профілями: військово-історичні, літературні та музеї історії населених пунктів або їх частин.

Львівщину представляв учень Сокальського НВК «ЗШ І ст.- гімназія» імені Олега Романіва Максим Звір та його керівник Процюк Оксана Орестівна, вчитель української мови та літератури. Максим презентував екскурсію музеєм “Літературна Сокальщина”, розповів про історію створення музею, творчі заходи, які відбуваються у ньому, а саме: засідання літературно-мистецького об’єднання «Колос», зустрічі з письменниками Сокальщини, вчителями-літераторами, а також про обдарованих дітей Сокальщини, роботи яких відображаються в експозиційному розділі «У світі дитячої творчості».

Сокальщина серед переможців переможців Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу»

Як розповіла Оксана Процюк: “Кореспонденти Чернігівського телебачення мали можливість взяти інтерв’ю в учасників конкурсу, серед них був і Максим Звір, який розповів про свої враження від Всеукраїнського конкурсу, про цікаву і творчу підготовку до нього, приємні враження від Чернігівщини.” Керівник музею “Літаратурна Сокальщина” також висловила подяку голові Сокальської районної ради Миколі Паську за особисту фінансову підтримку та подарункові сувеніри від районної ради.

Команда Сокальщини гідно представила музей “Літературна Сокальщина” на Всеукраїнському конкурсі шкільних музеїв у Чернігові “Край, в якому я живу” і посіли ІІІ місце серед музеїв літературного профілю!

Сокальщина серед переможців переможців Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу»22 березня на базі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відбулося урочисте нагородження учасників та закриття II туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.