Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Сокальська дитяча школа мистецтв відзначила свій ювілей

30 квітня у Сокальському народному домі відбувся святковий концерт з нагоди 60-річчя Сокальській дитячій школі мистецтв ім.ВІКТОРА МАТЮКА. Перед сокальчанами та гостями міста виступили викладачі та вихованці Сокальської школи мистецтв, яка носить ім”я Віктора Матюка. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, представник Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Андрій Кононов, заступник директора Львівського коледжу ім..Станіслава Людкевича Володимир Іванець, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА Мирослава Михайлюк та директори музичних шкіл Сокальського району

Розпочав святковий концерт з вітальними словами декан Сокальського деканату УГКЦ о. Петро Звір, який за доброю традицією благословив учасників та викладачів дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка.

Опісля виступу талановитих дітей Сокальщини до привітань приєднались представники влади. Ірина Задолинна наголосила, що завдяки учням та викладачам Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка наш район знають далеко за межами Львівської області та України в цілому. Вона подякувала їм, їхнім батькам та викладачам за вкладену нелегку працю, щоб ці юні обдарування виглядали так достойно на всіх рівнях. Викладачам були вручені подяки та грамоти.

За 60 років школа випустила майже 3200 учнів. Багато з них обрали мистецький шлях у своєму житті і репрезентують наше місто та школу в Україні, Європі та Америці. У дитячій школі мистецтв ім. Віктора Матюка створені і працюють творчі колективи, які стали лауреатами обласних, міжнародних конкурсів. Таких результатів школа досягла завдяки самовідданій праці педагогічного колективу, його неоціненному внеску у справу виховання підростаючого покоління, збереження та відродження традицій української національної культури.

Exit mobile version