Головна / Новини культури / Сонячне колесо творчості

Сонячне колесо творчості

Кожен куточок нашого Сокальського краю має свої неповторні традиції, свята, глибинно закорінені в родовід предків. Жива прадавня народна культура дає наснагу людині Божественною благодаттю, є душею народу, тим найдорожчим, нетлінним спадковим скарбом, який передається від покоління до покоління.

Літературно-музична композиція під назвою “Земля – твій дім і ти господар в нім” відбулась у неділю, 4 серпня, у Народному домі села Муроване. Гостей та односельців щиро зустрічали завідувач місцевого Народного дому Андрій Поліха та завідуюча філією бібліотеки Мар’яна Климко.

Природа! З дитячих років ми звикли до її чарівної краси, радіємо спілкуванню з нею. Людина – це частина природи, їй ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Про це красномовно говорили ведучі свята – Андрій Поліха та Олеся Пташкограй. Із завмиранням серця слухали присутні яскравий виступ жіночих музичних ансамблів Народних домів сіл Муроване, Себечів та Вербове.

У виконанні ансамблю с. Муроване прозвучали пісні “Моя ти земле”, “Село моє”, “Лише у нас на Україні”, “Щастя, добра і любові”; с. Себечів – “Рідний край”, “Солов”їний день”, “У маминім саду”, “Мамині яблуні”, “Моя рідня”; с. Вербове – “Україна”, “Моя Україна”, “Яблуні білі”. Радує, що колективи художньої самодіяльності мають гарні костюми, приділяють увагу підбору репертуару, сценічній культурі.

У залі, де проходив захід, була оформлена книжкова виставка “Нехай земля квітує всюди – природу збережемо, люди” .

Щирими оплесками зустрічали присутні юних учасників художньої самодіяльності Народного дому, котрі співали пісень і читали вірші. Кожен виступ підтримували гучними оваціями, співпереживали. Концертна програма була насиченою і різноманітною.

Вдячні глядачі нагородили учасників літературно-музичної композиції бурхливими оваціями, тож “Многая літа”, яким закінчилось це свято, прозвучала на їх честь.

І сонячне колесо творчості покотилося до наступного свята.

Ольга РИЖОК,
провідний бібліограф Сокальської ЦРБ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!