Новини культури

Відбувся фінальний етап чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?»

У Сокальській CШ №3 відбувся фінальний етап XIІ юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь 25 шкільних команд. Географія навчальних закладів була дуже широкою: гімназія ім. Олега Романіва, Сокальські школи №№ 2, 3,•4, 5, Червоноградський Будинок дитячої та юнацької творчості, Жвирківська, Забузька, Острівська, Сілецька та Хоробрівська ЗШ.

Напередодні цього етапу досить впевнено себе почувала команда, яка є діючим чемпіоном Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» – «Lucky strike», яка в попередніх етапах зробила чималенький відрив від «Бандерівців», які йшли на другому місці. Цей етап знову підтвердив силу «Lucky strike», яка здобула свою чергову перемогу в поточному чемпіонаті. На другому місці фінішувала команда «Full house», що дозволило їй закріпитись на п’єдесталі пошани за підсумками всього турніру. Замкнула трійку призерів команда Острівської ЗШ «Island». Також команди брали участь в конкурсі з розробки сайтів для школи. Перед тим вони взяли участь в семінарі, який провела компанія My master з Києва. Спеціалісти компанї познайомили учасників з основними методами , створенням та оптимізацією контенту. Після семінару розробка сайту молодими учнями буде проводитися дуже швидко та професійно.

Приємно відзначити, що в чільній шістці цього етапу три команди представляли сільські навчальні заклади.

Отже, XIІ юнацьким чемпіоном Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» стала команда Червоноградського БДЮТ – «Lucky strike» (капітан Тетяна Котик), яка набрала 145 залікових балів. Таким чином їй вдалося захистити свій чемпіонський титул і стати дворазовим володарем цього престижного трофею. Варто зазначити, що ця команда продемонструвала високий клас протягом всієї турнірної дистанції, про що свідчать чотири перемоги в п’яти етапах чемпіонату. «Срібло» змагань в «Бандерівців» (капітан Ірина Трошина), які представляють Сокальську гімназію, на її рахунку 127 балів. І «бронзовими» призерами турніру стала ще одна команда Сокальської гімназії «Full house» (капітан Анастасія Киричок), яка набрала 124 очки. Кращою сільською командою чемпіонату стала команда Острівської•ЗШ «Island» (капітан Вікторія Петрига).

26 травня, в приміщенні дискоклубу «Вікторія», відбувся фінальний етап X чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?», який мав назвати нового чемпіона Сокальщини з цієї інтелектуальної гри. В змаганнях взяли участь 17 команд, які представляли Сокаль, Червоноград, Радехів, Новий Витків, Жвирку. Головними претендентами на перемогу були команди «1715» (капітан Тарас Малюх) та «Фенікс» (Богдан Лисий). Команда «1715» для того, щоб тріумфувати в турнірі було достатньо посісти навіть друге місце, а ось «Феніксу», окрім перемоги в етапі, потрібно було, щоб «Чемпіони» зайняли місце нижче другого. На «бронзу» чемпіонату претендували діючий чемпіон Сокальського району – команда «Чемпіони» (капітан Олександр Хлевной) та одна з кращих команд Сокальщини – «Деміурги» (Микола Сідельник).
Перший тур завершився впевненою перемогою «Фенікса», друге місце в турі виборола червоноградська команда «Новий формат» (капітан Тетяна Дуброва). Таким чином перед «Феніксом» з’явилися реальні перспективи на перемогу в турнірі. Другий тур не вніс кардинальних змін в турнірну таблицю етапу. А ось в третьому, завдяки надпотужному фінішу, команда «1715» оформила свій вже шостий титул переможця чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». Варто зазначити, що перемога «1715» стала цілком заслуженою, адже команда перемогла в трьох з п’яти проведених етапів турніру, набравши при цьому 42 очки з 50 можливих. «Срібним» призером турніру iз 37 балами став «Фенікс». І замкнула трійку лідерів команда «Чемпіони», яка набрала 28 очок. Лише на один бал від п’єдесталу пошани відстали «Деміурги». Варто відзначити стабільну протягом всього сезону гру команди «Новий формат», яка в останньому етапі посіла високе третє місце.

Всі призери чемпіонатів відзначені цінними призами, за які висловлюємо
щиру подяку спонсорам змагань.

Організаторами XII юнацького та X чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – дискоклубу «Вікторія», інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам дискоклубу «Вікторія», інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини – ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

Володимир ВОЙТЮК,президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.