Головна / Новини культури / Свою Україну любіть! – Т.Шевченко

Свою Україну любіть! – Т.Шевченко

Господь Бог послав українському народу велетня духа, національного пророка – Тараса Григоровича Шевченка.

Цьогоріч українці всього світу святкують 200-ліття від дня народження Великого Кобзаря.

Громада нашого села Лещатів величаво пом’янула Генія нації. У святково прибраному залі Народного дому концерт урочисто розпочався «Заповітом» під керівництвом диригента Петра Греви та концертмейстера Тараса Ониськіва. У виконанні хору прозвучали «Думи мої, думи мої…», «Садок вишневий коло хати», «Тополя», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Пісня про Тараса Шевченка». У переповненому залі глядачі побачили єдність поколінь: дітей шкільного віку, юнь і старших. Чоловіча група хору прекрасно донесла до слухачів прагнення нашого народу до волі: «Бандуристе, орле сизий», «Тече вода в синє море». Діти декламували вірші поета, співали пісень.

А як захоплююче інсценізували дитинство та юність Тараса Вероніка Семенюк та Олег Маньовський («Мені тринадцятий минало»), Андрій Станішевський, Богдан Семенюк, Назар Дризна («Зустріч у літньому саду»).

Схвильовано вразила інсценізація з поеми «Сліпий» у виконанні Андрія Сорочука, Назара Семенюка, Люби Муж, Ірини Семенюк, Володимира Мужа.

Молодь найяскравіше проявила свої акторські таланти у п’єсі «Назар Стодоля». Це – Мар’яна Семенюк, Марія Якимчук, Володимир Бойчук, Олег Сорочук, Володимир Пархович, Петро Сорочук, Ростислав Антонюк.

Щедрими оваціями глядачі нагороджували учасників свята. Дійство закінчилося Молитвою за нарід «Боже великий, єдиний» у виконанні хору Народного дому с. Лещатів.

Нехай голос Кобзаря звучить над Україною – як заклик до волі, до високого національного почуття, до партіотизму.

Ростислав АНТОНЮК, директор Народного дому с. Лещатів

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!