Новини культури

У Львівському органному залі відбудуться онлайн-концерти відомих українських органістів

В рамках щорічного органного фестивалю, який відбудеться у грудні цього року за підтримки управління культури ЛМР, команда проєкту публікує записи двох концертів попередніх фестивалів на youtube-каналі Ukrainian Live Classic

У 2021 році, окрім концертів, Міжнародний органний фестиваль матиме багато унікальних активностей. Зокрема, в галереї Органного залу триватиме ексклюзивна виставка-плейлист із авторських дизайнів музичного каналу Ukrainian Live Classic від Арсенія Дісковського. У рамках фестивалю відбудеться офіційне відкриття меморіальної таблички на честь видатного галицького будівничого духових органів Яна Слівінського. А найяскравішою подією стане прем’єра чотирьох творів для органа від сучасних українських композиторів, які були написані на замовлення Львівського органного залу в рамках стратегії “Нова музика”.

Через складну епідеміологічну ситуацію, частина концертів відбудеться в форматі онлайн і передуватиме офіційному відкриттю фестивалю.

Ольга Чундак. 13 листопада о 18:30

Відома органістка з Ужгорода запрошує у дивовижний світ музики Баха, Мендельсона та Відора. Ольга Чундак є лауреаткою міжнародних і всеукраїнських музичних фестивалів, брала участь у майстер-класах у кращих органістів Європи. Унікальні записи з дев’ятого Міжнародного органного фестивалю стануть доступні для всіх поціновувачів органної музики.

Петро Сухоцький. 14 листопада о 19:00. Осіння фантазія

Фантазія – особливий органний жанр. У часи суворих канонів та правил у фантазії композитор міг творити без рамок та обмежень. Цього вечора почуємо органні фантазії від Букстегуде до майстрів ХХ століття. Окрім цього, титулярний органіст Луцького кафедрального собору здивує творами Слуґедала і Калниня. Гру Петра Сухоцького відрізняє масштабність прочитання, точне слідування органним канонам, відсутність будь-яких надмірних прикрас – саме ті якості, які успадковані від його органного вчителя – Самуїла Дайча.

Усі записи будуть доступні на каналі Ukrainian Live Classic. Також дорелізні прем’єри зможуть побачити патрони проєкту Ukrainian Live. Підписуйтесь на канал та ставайте патронами проєкту, аби не пропустити жодної прем’єри.

Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах:

Офіційний сайт Львівського органного залу 

Instagram

Facebook

Голос Сокальщини на GoogleNews