Новини культури

У Львові організовують онлайн-концерт для підтримки академічних музикантів, що постраждали від війни

У Львові організовують благодійний онлайн-концерт знакових українських академічних музикантів, що покинули свої домівки через війну.

Провідні музиканти країни, що зараз перебувають у місті, виконають твори, які мали б пролунати за інших умов у мирних містах, щоб допомогти своїми вміннями зібрати кошти для підтримки академічних музикантів, що постраждали від війни.

Знаковими в програмі стануть твори українських композиторів: одна з прелюдій Бориса Лятошинського, написаних в евакуації в часи ІІ світової війни, “Серенада” Валентина Сильвестрова, Мікрокосми Золтана Алмаші та “Мардонги” Святослава Луньова, що зараз з іншими добровольцями захищає Київ. Доповнить програму частина “Квартету на кінець часу” Олів’є Мессіана – твору, написаного композитором у німецькому концтаборі.

Виконавці:

  • Антоній Баришевський, фортепіано
  • Олексій Семененко, скрипка
  • Орест Смовж, скрипка
  • Віктор Рекало, віолончель
  • Золтан Алмаші, віолончель
  • Дмитро Пашинський, кларнет

Усі зібрані кошти будуть використані для допомоги академічним музикантам, що постраждали від війни, у співпраці із ГО KYIV CONTEMPORARY MUSIC DAYS: https://en.kcmd.eu/support.

Концерт транслюватиметься з головної сцени Львівської національної філармонії, одного з ключових майданчиків академічної музики в країні, що зараз став логістичним центром з розподілу медичної та гуманітарної допомоги.

FB подія: The Unplayed Concert. Ukraine.

Сайт: www.unplayedconcert.com.

Концерт відбудеться 24 березня о 18:00 – місяць після початку повномасштабного вторгнення росії. Трансляцію концерту наживо з Львівської Національної філармонії можна буде переглянути на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=8hxvypN_onU.

Голос Сокальщини на GoogleNews