Новини культури

У Львові відомі українські артисти провели благодійний концерт для підтримки ЗСУ

Сьогодні, 15 липня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку «Команда А» організувала благодійний концерт в межах туру «Дорога до перемоги»

На заклик департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА за підтримки голови ОВА Максима Козицького відомі українські виконавці ЗАЛІСКО, Андрій Князь, Анна Добриднєва, Андріана, Артур Боссо об’єдналися в «Команду А» з метою організації заходів на підтримку ЗСУ.

Артисти виконали низку українських пісень, серед яких – «Хлопці будем жити», «Чорнобривці», «Тільки ти», «Ой мамо», «Все буде Україна», «Дитинство».

Упродовж війни вони провели вже 50 концертів на Львівщині та в інших областях України, чимало з яких у військових частинах. Також артисти побували на першій лінії оборони на Чернігівщині.

Під час концертних програм зібрали близько 2 млн грн, які скерували на потреби ЗСУ. Придбали 9 автомобілів, 20 бронежилетів, 2 тепловізори, 2 дрони, 15 рацій, 1 далекомір, а також захисні шоломи, медичні аптечки, продукти, засоби гігієни.

У межах заходу заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко подякував артистам та усім присутнім за добру справу – допомогу українській армії.

«Російський агресор ніколи не здолає нас .Ми бачимо, як кожна людина, і дорослі, і діти сьогодні підтримують українську армію!Хтось фінансово, хтось піснею, віршем чи будь-якими своїми іншими уміннями.Це показує силу нашого духу і єдність! Велика вдячність кожному воїну, який нині захищає нашу землю!Честь тим артистам, що пропагують українське і своїми благодійними виступами допомагають наблизити перемогу.Слава Україні!», – наголосив Іван Собко.

Також він відзначив артистів подяками облдержадміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews