Новини культури

У Львові запустили виробництво вишиванок Bayraktar. Фото

Вишиванка Bayraktar від львівського підприємства «Беладонна» під торговельною маркою «Мотив». Фото: пресслужба Львівської міськради

У Львові запустили виробництво унікальних вишиванок Bayraktar із зображенням турецького безпілотника.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Вишиванку створюють на львівському підприємстві «Беладонна» під торговельною маркою «Мотив». Візерунок із зображенням турецького безпілотника розробила ілюстраторка Марта Лещак.

 

Ідею створення незвичної вишиванки підказали представники Посольства України в Туреччині.

«До нашого шоуруму у Львові завітали гості. Їм дуже сподобалась якість наших вишиванок. У розмові ми дізнались, що це представник з Посольства України в Турецькій республіці. Він запитав, чи можемо розробити для них ексклюзивну модель вишиванки за мотивами Bayraktar. Це був дуже сміливий задум, але ми обмінялися контактами й почали перші кроки до реалізації цього «засекреченого» проєкту», — розповідає майстриня Олена Гнідець.

Перші зразки таких вишиваних сорочок передали безпосередньо братам засновникам турецької компанії Халуку і Сельджуку Байрактарам.

Згодом підприємство запустило виробництво таких вишиванок. Тепер ця ексклюзивна модель вже доступна всім охочим у шоурумі та онлайн.

Вишиванка Bayraktar від львівського підприємства «Беладонна» під торговельною маркою «Мотив». Фото: пресслужба Львівської міськради

Дизайн розроблено на основі візерунків кролевецьких рушників.

«А сам Bayraktar став сучасним оберегом нашої нації», — розповідає майстриня.

Частину прибутків від замовлення підприємство передає на благодійність – власне, на закупівлю Bayraktar, що допомагають нашим воїнам на фронті.

Довідка

Підприємство «Беладонна» — виробник одягу з елементами вишивки під торговельною маркою «Мотив». Також є членом ГС «Західноукраїнський кластер індустрії моди».

Голос Сокальщини на GoogleNews