Головна / Новини культури / Україно, краю мій лелечий!

Україно, краю мій лелечий!

Карів  село мальовниче, а його жителі  працьовиті і співучі. Це ще раз підтвердили учасники художньої самодіяльності Карова і Піддубного, які 2 вересня виступили із звітним концертом. Ведучі Марія Струж та Надія Білоцеркович, а також їх маленька помічниця Настя Леуш лірично розпочали дійство. Жіночий вокальний ансамбль "Живиця" гарно виконав "Молитву за Україну".

Концертну програму продовжив дует у складі Марії Струж та Максима Брезовського, художнього керівника Народного дому, який доклав чимало зусиль, щоб подарувати карівчанам хороший відпочинок. Пісні "Рідне село", "Галичина" у його виконанні пролунали задушевно, викликавши бурю оплесків. Радо зустріли вони і Любов Дацко, у виконанні якої прозвучала пісня на слова її доньки Галини "Рідний мій Карів". Всіх розчулив виступ дитячого ансамблю (керівник Максим Брезовський), який гарно заспівав пісні "Рідна мова", "Деревце роду", "Україна рідна". Найпотаємніших струн душі доторкнулась Надія Брезовська, прочитавши вірш "До мами" та виконавши пісні "Мамині долоні", "Рідна земля", "Пісня про маму".

Ганна Свистович виконала пісню "Ласкаво просимо". Не шкодуючи долонь, аплодували слухачі і дуетам у складі Марії Мазур та Юлії Найденко, Світлани Горшкової та Ірини Борейко, Наталії Клодзінської та Вікторії Хравчук, які виконали такі популярні пісні як "Ой, не світи, місяченьку", "Мамина сорочка", "Як у нас на Україні" та інші.

Після жартівливих ансамбль "Живиця" закінчив концертну програму піснею "Дай вам, Боже, в добрий час". Дякуємо всім, хто подарував нам такий чудовий відпочинок.

Ольга КОМБЕЛЬ,
начальник Карівського відділення зв’язку.       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!