Головна / Новини культури / В Белзі відбулось друге засідання робочої групи в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо»

В Белзі відбулось друге засідання робочої групи в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо»

В Белзі відбулось засідання робочої групи з розробки плану розвитку Белзької об’єднаної територіальної громади Сокальського району, в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективного процесу об’єднання громад у Львівській області».

В заході взяли участь керуюча справами Сокальської райради Любов Ребрина, радник з питань зв’язків з територіальними громадами та ЗМІ Сокальської райради Мар’яна Годованська, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі і промисловості СРДА Наталя Лагода та начальник відділу житлово-комунального господарства, цільових програм і розвитку інфраструктури Степан Шевчук, а також голови і секретарі Белзької, Корчівської, Жужелянської, Учнівської, Карівської та Хлівчанської місцевих рад.

Організатори провели для присутніх навчання з підготовки та управління проектами з місцевого розвитку, а також тренінг з написання міжнародних проектів технічної допомоги по програмі Євросоюзу «Польща-Білорусь-Україна».

Нагадаємо, що це вже друге засідання робочої групи, в рамках проекту “Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області». Він реалізовується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» та Сокальською агенцією регіонального розвитку.

Метою проекту – є підвищення ефективності процесу об’єднання громад та вдосконалення навичок управління місцевим розвитком в нових умовах. Для його реалізації обрано три пілотні громади Львівщини, серед яких є Белзька об’єднана територіальна громада. До її складу повинні увійти 9 рад: Угнівська, Ванівська, Домашівська, Жужелянська, Карівська, Корчівська, Мурованська, Острівська та Хлівчанська.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!