Новини культури

В Червоноградській центральній міській бібліотеці згадали тих, хто пройшов пекельними шляхами війни в Афганістані

Минає тридцять років з часу виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан.

В Червоноградській центральній міській бібліотеці відбувся тематичний вечір «Час і досі не загоїв рану- цей одвічний біль Афганістану», організований Червоноградською міською радою та загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 9, присвячений тим, хто пройшов пекельними шляхами війни в Афганістані, загиблим та ще живим, які сьогодні на сході захищають територіальну цілісність нашої держави, є волонтерами, будівничими нової України.

Наших земляків- учасників бойових дій в Афганістані привітала заступник міського голови Турко Наталія. Нагородження грамотами Червоноградської міської ради воїнів-афганців, жителів нашого міста, зрештою, і наша зустріч, були даниною пам’яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни.

Афганістан ще довго буде щеміти в грудях, бо загиблих не повернути, а ті що вижили і пройшли це пекло знають ціну життя, єдності та братерства.
Про людську честь, військову дружбу, мужність побратимів розповів Голова спілки ветеранів Афганістану Фітісов Олексій.

Щиро і проникливо прозвучали оповідання Євгена Гуцала “Остання надія “ та поезія про незагоєний біль матері, яка втратила сина на дорогах чужої війни, прочитані Ксенжук Софією та Кожа Людмилою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто навічно залишився в далеких і чужих нам горах.

Книжкова виставка ”Гіркими шляхами чужої війни“, організована працівниками Червоноградської центральної міської бібліотеки, ознайомила з документальними, публіцистичними та художніми творами про цю ніким не оголошену трагічну війну. Ця війна прорвалася віршами й піснями… трагічними, світлими ,мужніми. Не професіоналізмом вони коштовні, а насамперед, щирістю й проникливістю. Доповнювали книжкову виставку світлини про ці трагічні дні та інші атрибути, привезені з далекого Афганістану учасниками тієї страшної війни.

Галина Дзендровська

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.